Возвращение Дропа!

Темы обо всём что касается игры и/или не подходит под тематику других разделов.

Модераторы: Lord_the_dark, Мэтрим Коутон, Lucy

Возвращение Дропа!

Сообщение Lord_the_dark » 29 июл 2015, 20:37

Уважаемые игроки меня интересует Ваше мнение по данному вопросу!
Стоит ли возвращать в дроп (лут) вещи первого второго рангов (возможны варианты и на повышение)!
Прошу высказать ваше мнение что бы взвесить pro et contra

Так же принимаются предложения по данному вопросу!

Поехали!
Lord_the_dark
Хранитель Миров
Администрация

Хранители - Глава

Re: Возвращение Дропа!

Сообщение Брофловски » 29 июл 2015, 20:38

На повышение - не считаю нужным, в целом - ЗА.
Не ошибается тот, кто ничего не делает.
Брофловски

Сообщение Morgenstein » 29 июл 2015, 20:46

Почему бы и нет
Morgenstein
Сэнсей Новичков
Хранитель первого ранга

Хранители - Наместник

Сообщение Jolly_Roger » 29 июл 2015, 20:46

А давайте не будем мучить шмотки 1-2 ранга и заваливать Мидас неликвидом, а давайте что ли раза в 2 повысим вероятность выпадения лицензий кругля/бугля.
А выпадение шмоток 1-2 ранга, по-моему, не изменил ничего.
Выпадение шмоток других рангов и так часто происходит при Времени удачи, например
Jolly_Roger

Different People - Наместник

Сообщение -EVA- » 29 июл 2015, 20:56

ох, здравствуй, бандит первога круга? а можно их вперемешку с лицами на угли возвращать?
-EVA-

Сообщение Merl_Kori » 29 июл 2015, 20:58

честно говоря не вижу смысла... разве что уники какие-нить для мелких ввести и повесить на дроп с мааааленькм шансом.
Merl_Kori

Wild Cats -

Сообщение Lord_the_dark » 29 июл 2015, 21:13

СИстема дропа лицензиями не сильно потянтна дя новоприбывшего игрока который сносил вещь а на выхлопе бумажка которой у всех по три килотонны
Lord_the_dark
Хранитель Миров
Администрация

Хранители - Глава

Сообщение Morgenstein » 29 июл 2015, 21:48

А кому не хватает лицензий и лень ходит к бандиту - есть магазин в Тартаре
Morgenstein
Сэнсей Новичков
Хранитель первого ранга

Хранители - Наместник

Сообщение Yarik_aka_Smoke » 30 июл 2015, 10:42

Всё что касается новичков - максимально должно быть просто и понятно. Какие бумажки, какие дропы лицензиями? Первое, что подумает большинство новичков "уу, как тут всё замороченно, а ну его в баню".

Надо брать пример от лучших из лучших, а это, по моему сугубо личному имхо, компания Близзард. В какую игру не начни играть (ВоВ, Диабло, карты или Heroes) - с тобой "носятся", вот тебе и дропа куча, а вот тех не бей пока, маленький, а вот поди сюда и жмакни это, но если ты забудешь - вот зайди сюда\спроси у того непися и он тебе всё расскажет. Возьмём тот же ВоВ - даже посади человека преклонных лет с нулевым опытом в играх - и тот разберётся и в данж пойдёт смело. И это респект, зная "дружелюбие" так называемых папок в чате, которые зафукают и "затралят", игрок получает все сведения от юзерфрендли системы (надо отдать должное, в РМ чат всегда был приветливым, ну во всяком случае я помню его именно таким)!
И так же надо с дропом поступать, почему бы новичка не завалить оружием и бронёй, а также крафтовым материалом, чтобы новичок мог попробовать разные профессии и понять, что ему больше по душе!

Всё ИМХО. Давно не играл в РМ, если что не так - выбачайте :shuffle:

З.Ы. Я надеюсь, упоминание продуктов Близзард не попадает под статью рекламы других игровых продуктов? Сомневаюсь, что кто-то из здесь присутствующих хотя бы краем уха не слыхал о них :D
Yarik_aka_Smoke

Heart of Darkness - Наместник

Сообщение Shenakim » 30 июл 2015, 16:39

Частина 1
Доброго дня.
Ось вирішив нарешті написати свої зауваження до цієї пропозиції!
Почну з того, що я ЗА повернення «дропу» в гру, але не в тому форматі, що був раніше. Дроп повинен бути ті речі, які неможливо «крафтити» чи купити в «комці». Це повинно бути щось унікальне.
Наприклад одна із частина із сета (комплекту), яка не крафтиться (наприклад) Хаоса чи Духів. Щоб був смисл його продати, а не тупо здати в Мідас.
Повертати в систему «дропа (4 золотих) «одно голдовий дроп» непотрібно або тільки бронь в певній мірі, але це теж буде мати наслідки для кача майстра броні, але вихід тут є. Напишу пару своїх думок на цю тему (а ви як хочете це сприймайте).
«Майстер оружейник» 1-2 лвл-а взагалі якби сказати так для ринку мертвий. Продукція ця тільки вигідна для здачі в Мідас. Адже зараз адміни (із добрих побуждений) все зробили, аби його «вбити». Зробивши ряд стартових квестів новачок отримує зброю та обладунки для так званого ознайомлення із навичками бойової системи гри та заробітку стартового капіталу. Але в процесі ознайомлення дуже швидко гравець непомітно для себе качається і дуже легко переходить …ммм… на 3 ранг зброї. Новачку вже непотрібно купляти зброю 1 і 2 рангу. Він вже йде і шукає на ринку собі зброю 3 рангу. А «майстр оружейник» не знаходячи собі ринок збуту серед гравців змушений свою продукцію здати, правильно, в Мідас.
Система розподілення рангу зброї зроблена була для РМ зразку 2005 року. Коли бойова частина була інша. Там неможна було нападати на весь світ, не було системи ремонту зброї, обладунків та інше. Одним словом тоді був певний баланс гри для тої бойової системи і «майстри оружейники» низьких рівнів були потрібні і особливо їх продукція для «харчового ланцюгу системи».
Я що пропоную. Змінити систему рангів зброї. Для початку просто планку цю завищити.
Зараз таблиці рангів така
Ранг – Рівень навика
І – 1 - 5
ІІ – 6 - 10
ІІІ – 11 - 15
ІV – 16 - 25
V – 26 - 35
VІ – 36 - 50
VIІ – 51 - 75
Пропоную планки переробити наступним чином
Ранг – Рівень навика
І – 1 - 10
ІІ – 11 - 20
ІІІ – 21 - 35
ІV – 36 - 50
V – 51 - 75
VІ – 75 - 100
VIІ – 101 – 150
Також в стартовому квесті урізати міцність зброї та обладунків. 250 достатньо думаю.
По-друге. Убрати арти. Вірніше арти, то залишити, але зробити їх тільки за латіну. Це по перше дасть наповнення бюджету РМ. По друге дасть можливість розвитку ринку збуту виробів «майстрів оружейніків». Хто має достатньо можливостей хай вкладає реал, чи просто копить латіну за щоденний вхід в гру. А хто немає хай просто купляє ту саму зброю за ігрові кошти, але із певними нюансами. Перероблення рангової шкали зброї думаю дасть можливість обійтись без руни «совершенства», а хто вийшов за межі рангів або вести нову рангову зброю або купляти руну совершенства(перед цим дати можливість три слота для рун зробити) або арт.
Ліцензії із дропа взагалі убрати. Ці речі, на мою думку, повинні куплятися тільки в адмінському магазині. Будь які ліцензії. Але перед цим зробити в магазині досконалу систему швидкого пошуку купівлі ліцензій, де все буде розкладено по поличкам і все. Ліцензія як статика повинна бути в окремому магазині. Аля «крафт-лавка» Туди ж можна і всі робочі інструменти запхнути. Також і чистий пергамент. Одним словом все що пов’язане із крафтом.
Щось мене понесло трохи в даль від дропа. Але не дивно що понесло, бо все тут взаємопов’язано, тут потрібно тримати баланс, якщо щось вводити, то так щоб одне не зламало інше. Буде старий дроп, так він завалить ринок і знову хтось-щось випаде із обойми (ланцюжка).
Варіант такий. Якщо дроп – будуть речі бойової складової і тільки обладунки, то із системи крафту вивести ряд речей, що можуть робити майстри. Але ввести так щоб потім ці речі ну конче були необхідні і якщо хитрий-гравець знайде чим це замінити, то воно будуть мати нецікаві властивості чи будуть давати штраф. Я думаю всі зрозуміли, що я виду до системи сетів (чи як кажуть інші система комплектів).
Така система діє в багатьох онлайн-іграх.

Далі буде….
P.S. вибачте за мій французький...
Против дьявола не аргументируют. Его побеждают или ему покоряются

... Так кто ж ты, наконец?
- Я - часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо. (с)
Изображение
Shenakim
Отдел информации и креатива (Выпуск новостей)
Хранитель второго ранга

След.

Вернуться в Общий