Автор Сообщение
Крокодил [1502]  
avatar
2024-07-29 06:44
Усім привіт!
Незважаючи на велику кількість дуже позитивних змін в грі(як баланс, так і новий контент), проект потроху втрачає гравців. Нові гравці - це основне, що зараз потрібно в РМ.
Маю ряд пропозицій, що, на мою думку, можуть змінити ситуацію.
Поки пишу лише одну з них.
Наразі, проект існує лише однією мовою, що суттєво обмежує коло потенційних гравців.
Не знаю наскільки це важко реалізувати, та все ж:
Створіть в вільному доступі файл/файли з текстовою частиною гри. Бажано попередньо перекласти їх якимось автоперекладачем на англійську(можна і українську теж).
Думаю знайдуться гравці які зможуть вичитати та відредагувати текст, для перекладу гри.
Це мало б спрацювати.

А, можливо, краще зробити можливість запропонувати редагування тексту прямо з гри? Так щоб запропонований переклад могли оцінювати гравці, і, на основі цих відгуків, вносити зміни з прив'язкою до обраної мови.

ПіЕі: через те, що в Саппорта довго стоїть статус "оффлайн" він пропав зі спису адресатів на пошті.









Support [419]  
avatar
2024-08-01 12:30
Если возможность локализации изначально не закладывается, то её добавление достаточно сложно в реализации. Перевод текста — самая простая часть. Я проводил оценку времени, и по оптимистичным прогнозам работы займут несколько месяцев.


Крокодил [1502]  
avatar
2024-08-02 10:07
Журбинка ((

Цитата:
Автор: Support, 2024-08-01 12:30 ------
Если возможность локализации изначально не закладывается, то её добавление достаточно сложно в реализации. Перевод текста — самая простая часть. Я проводил оценку времени, и по оптимистичным прогнозам работы займут несколько месяцев.